Używany paleciak elektryczny podnoszący. Używane paleciaki elektryczne z niskim masztemjak również wstępnym podnoszeniem wideł. Toyota BT SWE 200 d to najczęściej sprzedawany model paleciaka przez firmę Stakerpol . Paleciak elektryczny doskonale spisuje się w ciasnych magazynach. Toyota BT bez trudu pokonuje pochyłości jak również nierówności terenu. Wózek magazynowy Toyota i BT SWE 200 D posiada niski maszt powoduje to iż bez problemu załadujemy towar na samochód jak również z klapą podnoszoną do góry. Bardzo chętnie udzielimy szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Obejrzenie wózków przed zakupem i zapoznanie się z paleciakiem Toyota BT SWE. Mapa oraz dane kontaktowe pod http://stakerpol.pl/kontakt/ . Zapraszam do polubienia strony https://www.facebook.com/stakerpol

Używany paleciak elektryczny podnoszący jak również unoszący.

Toyota BT SWE 200

Powołując się na wikipedia. BT Industries – grupa producentów urządzeń transportu bliskiego istniejąca od 1946 roku. Firma została założona w Szwecji. Firma BT w 1947 roku pierwsza na świecie wyprodukowała ręczny wózek paletowy. Trzy lata później, w roku 1949 w wyniku współpracy Kolei Szwedzkich (SJ) i BT została opracowana i wyprodukowana standardowa paleta do przenoszenia towarów, określana mianem europalety.

Oddziały BT na świecie mieszczą się między innymi w: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Belgii, Kanadzie i Francji. W 1991 roku firma otworzyła przedstawicielstwo w Polsce.

BT Industries zatrudnia ponad 8000 pracowników. Produkcja odbywa się w siedmiu fabrykach, w czterech krajach (Szwecja, Francja, Włochy, Stany Zjednoczone).

Od 2000 roku BT Industries jest częścią korporacji Toyota. W 2006 roku BT Industries i Toyota Forklifts zostały przekształcone w Toyota Material Handling Group.